اشتراک PlayStation plus essential

اگر از سرویس قدیمی پلی استیشن استفاده کرده باشید، بهتر است بدانید این اشتراک چیز بیشتری به شما ارائه نخواهد کرد. به عبارت دیگر، تمامی امکاناتی که سونی در آپدیت قدیمی در نظر گرفته بود، در این اشتراک نیز دیده می‌شود. با خرید essential هر ماه می‌توانید 2 بازی را به صورت کاملا رایگان هدیه بگیرید. همچنین برای کاربران این سطح دسترسی به تخفیفات استثنایی سونی وجود دارد. اقتصادی‌ترین سرویس پلی استیشن قابلیت‌هایی مانند بازی‌های آنلاین چند نفره را نیز فراهم می‌کند. در کنار تمامی امکانات کاربران می‌توانند از فضای ابری برای ذخیره بازی‌ها استفاده کنند.

 

همانطور که گفته شد، پلی استیشن اسنشیال دقیقا همان امکانات سرویس قدیمی سونی را عرضه می‌کند. نگاهی به امکانات این اشتراک به خوبی این موضوع را نشان می‌دهد:

  • امکان دانلود 2 بازی در ماه
  • استفاده از تخفیف‌های هیجان انگیز
  • قابلیت بازی به صورت آنلاین
  • ارائه فضای ابری برای ذخیره بازی

حق اشتراک پلی استیشن پلاس (essential)

 

قیمت راه اندازی این اشتراک روی کنسول بازی بسیار متفاوت می‌باشد. در واقع سونی برای نقاط مختلف دنیا مبالغ مختلفی در نظر گرفته است. به عنوان مثال گیمری که در ژاپن این سرویس را تهیه می‌کند، باید هزینه متفاوتی نسبت به یک گیمر آمریکایی بپردازد. همچنین امکان پرداخت هزینه به صورت 1 ماهه، 4 ماهه و یا سالانه وجود دارد. در زیر لیست قیمت‌های این سرویس را مشاهده می‌کنید:

 1 ماهه4 ماهه1ساله
ایالات متحده9.99 دلار24.99 دلار59.99 دلار
اروپا8.99 یورو24.99 یورو59.99 یورو
انگلستان6.99 پوند19.99 پوند49.99 پوند
ژاپن850 ین2150 ین5143 ین